Get Adobe Flash player
Biuro handlowe:
ul. Anny Jasinskiej 5
Wroclaw
tel. 071 - 349 55 96

Warsztat:
ul. Anny Jasinskiej 5
Wroclaw


Meble Gajos
Firma SZAFETEX

Projektant:
Jacek Gajos
tel. 501 575 410
e-mail: jacek@szafetex.pl

Meble Panek
Firma KOMPAN

Projektant:
Rafal Panek
tel. 501 527 938
e-mail: rafal@szafetex.pl
Polub nas i daj plusa:

.: MATERIAŁY - Systemy Indeco

Systemy drzwi przesuwnych INDECO to rozwiązanie, które od lat znajdują one zastosowanie w mieszkaniach, domach, jak i biurach. W naszej ofercie dostępne są systemy aluminiowe i stalowe w różnorodnych kolorach.

Projekt szafy najlepiej aby powstał na etapie planowania mieszkania. O miejscu i usytuowaniu tego mebla zazwyczaj decyduje projektant. Jeśli w mieszkaniu chcemy mieć kilka szaf i nie zostały przygotowane specjalnie przeznaczone na to wnęki meble mogą być wolnostojące, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie tylko nie staną się zawalidrogą, ale swą efektowną formą wpłyną na atrakcyjny wygląd pomieszczeń.

Szafa w zależności od upodobań swojego właściciela może być dopasowana nie tylko do wystroju pomieszczenia, ale także do charakteru i stylu użytkownika. O jej indywidualnym wyglądzie decyduje przede wszystkim kolor i rodzaj frontów oraz detale wykończeniowe, np. kształt profili. Inaczej będzie się prezentować szafa kobiety, a inaczej ta przeznaczona dla mężczyzny. Także dziewczynki i chłopcy mogą cieszyć się meblem zaprojektowanym na miarę swoich marzeń i gustów.

System INDECO pozwala na łączenie ze sobą różnych wypełnień drzwi, np. płyty laminowanej z lustrem lub szybą.
Wzornictwo proponowanych profili oraz szeroki wybór kolorów płyt i szyb daje efektowne połączenia, które dodają fasadzie drzwi niepowtarzalny charakter i sprawiają, że nasze pomieszczenie stają się nowoczesne i stylowe.
Niezależnie od zastosowania naszych szaf, czy to w biurze czy w domu, czy to w salonie czy w pokoju dziecięcym - zapewniamy wieloletnią satysfakcję z użytkowania oraz bezpieczeństwo inwestycji.

Poniżej przykłady zastosowania różnych materiałów w systemach Indeco:

Materiały Materiały Materiały Materiały Materiały Materiały Materiały Materiały Materiały Materiały Materiały Materiały Materiały