Get Adobe Flash player
Biuro handlowe:
ul. Anny Jasinskiej 5
Wroclaw
tel. 071 - 349 55 96

Warsztat:
ul. Anny Jasinskiej 5
Wroclaw


Meble Gajos
Firma SZAFETEX

Projektant:
Jacek Gajos
tel. 501 575 410
e-mail: jacek@szafetex.pl

Meble Panek
Firma KOMPAN

Projektant:
Rafal Panek
tel. 501 527 938
e-mail: rafal@szafetex.pl
Polub nas i daj plusa:

.: OFERTA - Meble biurowe

W naszej ofercie znajdują się meble biurowe o różnym standardzie i przeznaczeniu. Produkujemy proste i estetyczne meble pracownicze, do recepcji, sal konferencyjnych, ale także wysokiej jakości stylowe meble o ciekawym wzornictwie do gabinetów przy zachowaniu umiarkowanej ceny.

Biuro powinno być dostosowane do Twoich potrzeb, a także do potrzeb klientów, którzy odwiedzają biuro. Jego wygląd to wizytówka firmy. W zależności od tego jak jest zaprojektowane może podnieść prestiż firmy. Przede wszystkim estetyka i funkcjonalność tworzą odpowiedni klimat i charakter pomieszczenia.

Meble biurowe - przykładowe realizacje Meble biurowe - przykładowe realizacje Meble biurowe - przykładowe realizacje Meble biurowe - przykładowe realizacje

Realizujemy niebanalne rozwiązania w oparciu o produkcję na zamówienie. Wymiary naszych mebli dostosowujemy do wielkości pomieszczenia. W ofercie mebli biurowych mamy:

  • meble pracownicze,
  • meble gabinetowe,
  • meble uzupełniające.

Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować nasze produkty do upodobań i indywidualnych potrzeb klienta.

Proponujemy sprawny i dogodny dla klienta montaż - możemy ustalić taki termin prac, aby zminimalizować ich wpływ na działalność firmy.